Дизайнерські рішення

Залежно від ваших бажань і можливостей, сьогодні можливе втілення в життя навіть найбільш сміливих і неординарних рішень при замовленні вікон.

більше 1500
різних варіантів дизайну

16 000
можливих кольорів

В залежності від ваших побажань і можливостей, сьогодні можливе втілення в життя навіть найбільш сміливих і неординарних рішень при виборі вікон. Так, металопластикові вікна не обов’язково мають бути білими та прямокутними. До ваших послуг різноманітні варіації на тему кольору, форми та конфігурації.

Форма

Оскільки ПВХ-профілю при нагріванні можна легко надати бажаної форми, втілити в життя будь-яке ваше дизайнерське рішення сьогодні не складе особливих труднощів, якщо за справу візьметься команда професіоналів.

Круглі вікна ідеально підійдуть для ванної кімнати. Трикутні або ж трапецієподібні – найбільш практичний варіант для горища або верхнього поверху приватного будинку, адже саме така форма повторює контури гостроверхого даху.

Колір

Завдяки ламінації віконні рами можуть набути будь-який доступний відтінок і навіть фактуру (глянцеву, матову, під дерево, метал, шкіру та ін.). Ламінаційна плівка наноситься на профіль за допомогою спеціального обладнання в заводських умовах.

Окрім естетики, міцна плівка для ламінації також захищає ПВХ-профіль від зовнішнього впливу та істотно подовжує його експлуатаційний термін, оскільки витримує перепади температур, вологість, механічний вплив, вплив ультрафіолету. Плівка захищає віконний профіль від перегріву, тому він не буде деформуватися. Крім цього, плівка для ламінації не розшаровується і не потребує спеціального догляду.

Віконні профілі VIKNALAND ламінуються плівкою від провідних виробників з Німеччини.

Конфігурація

Наскільки б складною не була конструкція, вікно з металопластику можна виготовити практично будь-яких типів відкривання: поворотним, відкидним , поворотно-відкидним, підвісним, зсувним, складним зсувним, центральноповоротним і центральнопідвісним, а також похило-зсувним.

Наші партнери спроектують, виготовлять і встановлять вікна нестандартної форми, кольору та конфігурації будь-якої складності. Адже ми співпрацюємо лише з перевіреними виробниками вікон, які зарекомендували себе протягом багатьох років плідної співпраці й ставлять якість продукції та сервісу понад усе.

Найбільш популярними серед вікон нетипових форм є аркові, оскільки вони візуально розширюють простір і облагороджують будь-який інтер’єр. Романські, готичні, англійські та будь-які інші арочні вікна для вашої квартири, офісу або заміського будинку виготовлять і встановлять наші кращі фахівці.
Для втілення ваших дизайнерських рішень ми використовуємо кращу фурнітуру з Німеччини, Австрії, Італії та Туреччини. За необхідності можна встановити спеціальну додаткову фурнітурупротизламну, для людей з обмеженими фізичними можливостями, «дитячі» замки.
Залежно від того, одну або ж обидві лицьові сторони профілю необхідно вкрити плівкою, ламінація буває односторонньою та двосторонньою. Крім цього, існує також профіль «в масі» – не білий, а коричневий. Тому вікно з такого профілю буде виглядати найбільш гармонійно в поєднанні з плівкою темних кольорів (особливо під дерево).