VIKNALAND – перші в Україні українські вікна

Ми не вигадуємо неіснуючих характеристик нашого продукту. Відкрито говоримо про реальні переваги українських вікон VIKNALAND, створених з урахуванням погодних особливостей нашої країни. Вже на сьогоднішній день ми входимо до трійки лідерів України з виробництва ПВХ-профілю

ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ

Перегляньте наше відео з виробництва

+42°С

Найважливіша особливість віконних систем VIKNALAND – повна адаптація під температурні перепади на території України. Вікно – конструкція спочатку рухлива, «дихаюча». Взимку віконний профіль стає більш крихким і ламким, влітку ж, розігрівшись, – м’яким і податливим. Тому надійний профіль і якісна професійна установка відіграють вирішальну роль в довгостроковій експлуатації вікон. А профіль VIKNALAND розроблений відповідно до українських погодних умов.

VIKNALAND виготовляється з використанням сучасних технологій. Максимальна автоматизація виробництва, європейська рецептура й чітке дотримання режимів виробництва дозволяють стверджувати про надійну якість продукції VIKNALAND.

Термін служби ПВХ-профілів VIKNALAND розрахований більш ніж на 40 років. Вони не потребують фарбування, надовго зберігають колір, а також гладеньку та глянцеву поверхню.

Конструкція ПВХ-профілю дозволяє встановлювати протизламну фурнітуру, яка витримає спробу зламу та проникнення в вашу оселю.

Багатокамерність ПВХ-профілю має вагому перевагу в міцності, теплозахисті та звукоізоляції в порівнянні з трикамерними профілями. Багатокамерність впливає на те, що вікно не пропускає холод узимку й спеку влітку. Це дозволяє зберегти оптимальні температурні умови для створення комфорту у вашій оселі.

ДО ПРОДУКЦІЇ